LEON

ВСТУП
ГАЛЕРЕЯ
ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

НОВИЙ SEAT LEON ВЖЕ В РІВНОМУ!

Найновіші технології, найсучасніше шасі, сучасні мультимедійні системи та світлодіодна оптика. Новий SEAT Leon кидає виклик всім стереотипам! Стильний хетчбек SEAT Leon вирізняється впізнаваним унікальним дизайном та новими технологіями в своєму класі. Зокрема, «Лев» є першим автомобілем в С-класі, який оснащується повністю світлодіодними фарами, які миттєво притягують погляд і не дозволяють автомобілю загубитися в міському потоці. В основі нового покоління SEAT Leon лежить універсальна модульна платформа MQB, визнана однією з найбільш вдалих розробок останнього часу, на якій побудовані його «брати» по концерну Volkswagen Golf VII і Audi A3. Німецькі технології та зібраність можна відчути, щойно потрапляєш всередину і розпочинаєш рух. Це і повний набір систем безпеки, і нові мультимедійні системи, потужні та економічні двигуни.

Відкрийте для себе найсучасніший світ з SEAT Leon!

За допомогою виключно високоякісних матеріалів SEAT зміг створити справжній витвір мистецтва на колесах, обладнаний найновішими та висококласними технологіями, дбаючи при цьому про вашу безпеку. Кожна деталь цього насправді унікального автомобіля створена з єдиною метою – дарувати задоволення від керування.

Повністю світлодіодні фари

Світлодіодні фари краще освітлюють дорожнє полотно і зменшують напруження очей. Інтелектуальна система датчиків запобігає засліпленню водіїв зустрічного транспорту. І це тільки одна із багатьох функцій нового SEAT Leon.

Система Easy Connect

Це нове покоління інтерфейсу HMI, що дозволяє за допомогою сенсорного екрана керувати різними розважальними та комунікаційними системами, в тому числі системами керування автомобілем. Підтримка iPod, USB, SD-карти, Bluеtooth, CD, AUX-IN, потокове аудіо тощо.

Датчик дощу та супроводжувальне світло

Датчик дощу керує роботою склоочисників, контролює інтервали їхньої роботи з початком дощу. Функції «Coming Home» та «Leaving Home» пропонують водієві додаткове освітлення на певний час, щоб благополучно дістатися додому.

Асистент паркування

Цей незамінний помічник при паркуванні використовує ультразвуковий датчик для контролю відстані до перешкод попереду і позаду автомобіля.

Навігаційна система

5,8-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей для безпечної навігації. Використовуйте голосове керування, аби дізнатися, де ви знаходитесь, або, навіть краще, куди ви прямуєте.

Мультимедійна система

Насичене й чисте звучання в салоні авто забезпечує потужний 6-канальний підсилювач, що видає 135 Ват через дев’ять динаміків та сабвуфер. Основний динамік по центру передньої панелі випромінює збалансований звук заради вашої насолоди.

Система активного контролю смуги руху (Lane Assist)

Нова багатофункціональна камера SEAT контролює та аналізує дорожню розмітку і, щойно автомобіль виявляє тенденцію до ненавмисного перетину лінії дорожньої розмітки, електроніка попереджає водія і втручається в роботу рульового управління для коригування траєкторії руху.

Cистема розпізнавання втоми водія

Ця корисна технологія здатна розпізнавати зниження концентрації уваги водія та попереджати його за допомогою п'ятисекундного звукового сигналу і текстового повідомлення, в якому пропонує зупинитися для відпочинку.

SEAT Drive Mode

Система керування динамікою руху SEAT Drive Mode дозволяє обрати ваш власний профіль керування. Обираючи різні програми, водій може бачити, чути та відчувати, як змінюється характер авто. Кожен з трьох різних режимів керування (економічний, стандартний та спортивний) має унікальні властивості. Зміна режиму керування полягає у зміні алгоритмів роботи силового агрегату й електромеханічного підсилювача керма, фонового світла в салоні (червоне у спортивному режимі та біле в економічному та стандартному режими), звуку випускної системи тощо. Саме для цього існують індивідуальні настройки, за допомогою яких водій може задавати власну динаміку руху.

Бортовий комп'ютер

Під час подорожі бортовий комп'ютер увесь час працює. Не важливо, прямуєте ви на роботу чи до супермаркету. Перед вашими очима вся необхідна інформація: середня витрата пального, швидкість, тривалість поїздки тощо.

·