ALHAMBRA

ВСТУП
ГАЛЕРЕЯ
ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

НЕПЕРЕВЕРШЕНА БАГАТОГРАННІСТЬ.

Новий SEAT Alhambra пропонує набагато більше, ніж безліч можливостей для трансформації на потребу великій родині, для максимальної зручності тих, хто за професією має долати великі відстані, та задля комфорту у вільний час. Як і у кожної іншої моделі SEAT, в Alhambra спортивний характер та задоволення від подорожі поєднуються з надійністю та безліччю практичних зисків.

Та це ще не все. В SEAT Alhambra «нове» означає дійсно «нове». Ми пропонуємо безліч технічних новинок, які подбають про приємні сюрпризи. Підготуйтеся дивуватися!

Багажне відділення об’ємом до 2.340 літрів дозволяє брати із собою все необхідне. Електричні зсувні двері полегшують посадку, а потужні двигуни перетворюють подорожі на неймовірну пригоду. Проте Alhambra готує не тільки задоволення, але й стоїть попереду багатьох інших в тому, що стосується безпеки: 7 подушок безпеки та інші інновативні функції безпеки, що забезпечило цій моделі 5 зірок в Euro NCAP.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ У ПОЄДНАННІ З ПОТУЖНІСТЮ

Під ефектним корпусом Alhambra все до найменшої деталі оснащено найсучаснішими технологіями. За рівнем оснащеності SEAT Alhambra порадує навіть найвибагливішого водія: технологічні та потужні двигуни (надзвичайні 115/140/177 к.с. на дорозі), економічна витрата пального (5,5 л / 100 км), неперевершена керованість у поєднанні з найсучаснішими технологіями, високий рівень безпеки та багато іншого. Окрім того варто відзначити систему Start-Stopp із функцією рекуперації гальмівної енергії. Ця система наближує нас до ідеї надзвичайної економії «Їдеш – платиш. Стоїш – економиш». Двигун працює тільки тоді, коли це дійсно необхідно. Це економить гроші, паливо і ви проїдете далі, ніж з двигуном без системи Start-Stopp. А рекуперація енергії гальмування є однією з найефективніших та екологічно чистих технологій. Енергія, що звільняється при гальмуванні в режимі примусового холостого ходу, шляхом рекуперації перетворюється генератором в електричну енергію, акумулюється в батареї та використовується при подальшому розгоні. Тоді батарея може живити електричні споживачі та розвантажити двигун від приводу генератора.

ТАК ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ПРОДУМАНА РІЗНОМАНІТНІСТЬ

Уявіть ідеальну картинку досконалого багатофункціонального автомобіля, або краще мінівена. А тепер уявіть його ще раз тільки він має бути ще кращим. Нашою метою було по-новому визначити автомобіль в цьому сегменті. І тому в SEAT Alhambra передбачено цілу низку надзвичайних функцій, які відрізняють його від конкурентів.

Перед створенняv концепту SEAT Alhambra ми поставили перед собою чітку мету: створити автомобіль, що зможе підійти до кожного моменту вашого стилю життя. Це саме те, що ми розуміємо під поняттям багатоцільового автомобіля. Тому SEAT Alhambra має інновативні систему, яку ми назвали „Easy-Fold“. Вона пропонує вам безмежні можливості, щоб поєднати вдосталь місця для пасажирів та для багажу і дозволяє складати спинки двох задніх рядів сидінь, утворюючи практично рівну підлогу та забезпечуючи 2430 літрів корисного об’єму.

STYLE +PLUS ЗАДАЄ НОВИЙ ТОН

Нескінчений автобан? Жодних проблем: круїз-контроль постійно утримуватиме бажану швидкість, а 8 серійних динаміків подбають при цьому про музикальний супровід. Вночі та під час туману протитуманні фари подбають про оптимальну видимість та, завдяки функції поворотного світла, скерують промені фар саме туди, де вони найбільш необхідні.

При цьому вам забезпечено „Wow“-ефект. Візьміть, наприклад, таку надзвичайну функцію, як електрично-зсувні двері, автоматичний парктронік або камеру заднього виду. Хіба це не доказ існування розумних технологій?

ЯК НІХТО ІНШИЙ

Покажіть свою особистість та перетворіть свій SEAT на справжній витвір мистецтва за допомогою оригінальних аксесуарів®. Тільки ваш власний смак є вирішальним при виборі аксесуарів, що як найкраще пасуватимуть вашому автомобілю. Це може бути будь-що: благородно виблискуючі легкосплавні диски, спортивні аксесуари для салону, аксесуари для кращої аеродинаміки або практичні рішення для транспортування. Надихайтесь багатьма можливостями. І неважливо, який з аксесуарів ви оберете, кожен пасуватиме вашому новому SEAT.

·